Posvátná geometrie, dotwork, fraktály, mandaly a opakované vzory přenesené na živé médium, lidskou kůži. Říkám si KJ a tady si můžeš přečíst trochu o étosu mojí práce, podívat se na mojí nejposlednější tvorbu a kontaktovat mě.

O mně

Nacházím se v Praze a Adelaide, ale čas od času cestuji, takže se někdy možná ukážu i ve tvém městě. Po mnoho let jsem kreslil mandaly, fraktály a opakované geometrické obrazce. Kombinací mojí vášně pro gemometrii s tetovací mašinkou, vytvářím permanentní kusy umění, které si můžeš užívat a nosit do konce života. Používám numerologické kombinace, které jsou založeny na tvém příběhu. Touto cestou mohu dát tvému tetování opravdový význam. Každý kus je unikátní a vytvořen specificky pro tebe. Pakliže nepotřebuješ tetování s významem a jenom se ti líbí jak vypadá je taky v pořádku. Použij sekci kontakt a já ti odpovím až budu moct.

Kontakt

Tady mě můžeš kontaktovat. Poprosím tě o vyplnění následujícího formuláře a o co nejvíce informací o tvé tattoo myšlence. Jestli chceš, přilož fotku místa tvého budoucího tetování nebo obrázek pro mou inspiraci. Díky za tvůj zájem.

sem klikni nebo přetáhni fotku

Odesláno, dík!

Odpovim hned, jak si to přečtu.

něco se nepovedlo při odeslání :(

Zkus to znova za chvíli nebo mi napiš na e-mail.